Sık Sorulan Sorular

Web Site Tasarımları Teslimatı Kaç Gün Sürer ?

istediğiniz web site paketinize göre ortalama 3 ila 14 gün içerisinde sizlere teslim edilir.

Süreç Nasıl İlerliyor ?

Değerli müşterilerimiz bizlerle irtibat kurar ve daha sonra sizlerin istekleri doğrultusunda işi işleme alırız. Web site tasarımı ortalama 3 ile 15 gün arasında sürmektedir. SEO ( Arama motoru optimizasyonu ) ortalama 14 ile 40 gün arası sürmektedir. Sosyal medya uzmanlığında her hangi bir gün söylemiyoruz çünkü istediğiniz; post tasarımları, story ( hikaye tasarımları ), Takipçi, beğeni vb. işlemleri gün içinde tamamlamaktayız. Ortalama 1 ile 3 gün içerisinde diyebiliriz. Grafik tasarım’da Logo 3 ile 7 gün arasında, diğer çalışmalar 1 ile 15 gün arasında değişiklilik göstermektedir.

Web Site Paketleriniz SEO İçeriyor mu ?

Evet, bütün web site paketlerimiz SEO paketi içermektedir. Ek olarak site dışı backlink ve tanıtım yazısı vb site dışı çalışmalarda yapmaktayız.

Çalışmalarınız da Hazır Bir Altyapı Kullanıyormusunuz ?

Evet, yaptığımız çoğu website WordPress tabanlıdır. Gerekli Hız, Güvenlik ve SEO ayarlarını tam şekilde yaparak sizlere teslim ediyoruz.

SEO Çalışması Yaptırdığımda ne zaman sonra ilerleme sağlar

Sektörden sektöre göre anahtar kelimelerin zorluk düzeyleri farklılık gösterebiliyor. Yükselmeler her sektörde farklılıklar gösterebiliyor. Yaptığımız çalışmalar %100 doğal yöntemlerle yapılmaktadır. Herhangi bir bot işleme izin vermiyoruz. Yükselmeniz 1-2 hafta arası da olabilir, 3-6 ay arası da sürebilir.

SEO Çalışması Yaptırdığımda 1. Sayfa Garantisi Veriyormusunuz ?

Sadece ticari bir pazarlama stratejisi olan 1. sayfa garantisi diye bir şey yoktur. Tamamen insanları, müşteri çekmek amaçlı kullanılan stratejidir. Çalışmalar da yükselme görünmez ise yükselene kadar çalışma devam eder.

Sitem Daha Çok Yeni SEO Yapmam Doğru Olur mu ?

Yeni sitelerin site içi seo ayarlarının tam şekilde yapıldıktan sonra Site dışı bir çalışma yapmakta her hangi bir sakıncası yok aksine yapacağımız site dışı seo çalışmları siteyi üst sıralara taşıyacaktır.