Sosyal Medya Uzmanlığı

Günümüzde sosyal medya demek, markanın kimliğini yansıtmanın en önemli noktası demektir. Markanızı müşterilerinize sunarken, geri dönüşümü yüksek sonuçlar elde etmek için işe başlıyoruz.

Sosyal medya demek, markanızın kimliğini yansıtmak demektir. Markanızı müşterilerinize tanıtırken, geri dönüşümü yüksek sonuçlar elde etmek amacıyla işe başlıyoruz. Sosyal medya danışmanlığı için alanında uzman kadromuz sayesinde sesinizi en iyi biçimde duyurabilirsiniz. Söylemek istediklerinizi, söylenmesi gereken zamanı çok iyi bilen uzman bir kadro ile çalışmak markanızın tanıtımı için son derece önemlidir. Ekibimiz, en doğru stratejiler ve doğru yaklaşımlarla, markanızı potansiyel müşterilerine ulaştırmak için donanımlı bir çalışma biçimi sunar. Sosyal medya vasıta ile marka varlığınızı, doğru bir strateji ile birlikte geliştirebilir ve en güzel sonuçları elde edebilirsiniz.

Sosyal medya artık firmalar için bir seçenek değildir. Dünyanın dört bir yanından insanların markanız ile iletişim kurabilmesi için sosyal platformları kullanmanız, yeni kitlelere ulaşabilmeniz ve işlerinizi yükseltmenin en etkili yoludur.  Gün geçtikçe daha da fazla kişiye ulaşmanız sektörünüzde yükselmenizi sağlar.

Sosyal medya gerçekten kuvvetli bir dijital pazarlama aracıdır. Sosyal medya hesaplarınızın etkin bir biçimde büyümesi için doğru ve itinalı bir biçimde ilgilenilmesi gerekir. Haftalık ve aylık raporlarınızı dikkatli bir şekilde ve tutarlı bir biçimde incelemeniz gerekmektedir. Ayrıca sektörünüz ile alakalı orijinal içerikleri düzenli şekilde paylaşmanız hesaplarınıza olan ilginin sürekli olmasını sağlayacaktır. Bu iş fazlasıyla zahmetli ve zaman alan bir iş. Bu nedenle siz asıl işinizle uğraşırken bir sosyal medya uzmanı ile çalışmanız daha iyi olacaktır. Sosyal medyadaki en deneyimli sosyal medya uzman kadrosu ile Netasarim.com , sizin için sosyal medya yönetim yükünüzü azaltıyor ve takipçi arttırma, hedef kitleye ulaşma ve sponsorlu reklamlar ile satışlarınızı çoğaltmak için sosyal medya yönetim hizmeti sunuyor.

Sosyal medya uzmanlığı için anlaştığımızda her şeyi dikkatlice inceliyoruz. Başlangıç için, yalnızca size özel bir kurumsal kimlik stratejisi oluşturuyoruz, kurumsal bilgilerinizi tanımlayarak, iletmek istediğiniz mesajınızı kitlenize ulaştırmak ve kampanyalarınız için çekici şablon oluşturmak ilk hedeflerimiz arasında.

İnstagram, Twitter, Facebook, Youtube, Tumblr gibi sosyal medya hesaplarınızın yönetimini ele alıyoruz. Görsel olarak ilgi çeken ve sektörünüzle alakalı içerikler oluşturuyoruz. Sosyal medya hesaplarınıza gelen mesajlara ve gönderi yorumlarına yanıt veriyoruz. Özgün grafik tasarımlar ve fotoğraflar kullanıyoruz. Sadık takipçi kitlenin oluşmasını sağlıyoruz ve yeni kullanıcılara ulaşmak için ileri görüşlü bir pazarlama stratejisi izliyoruz. Sosyal medya reklamlarının oluşturulmasını sağlıyoruz. Netasarim.com olarak, sosyal medya mecrasında önde gelen sosyal medya uzman kadromuzla çalışıyoruz. Sizlerin kurumsal kimliğini organik olarak tanıtmak için sosyal medyada büyük takipçilere sahip hesaplar ile bağlantı kuruyorum.

Dijital reklamcılığın faydasına gelirsek eğer ilk olarak güvenden bahsedelim. İnsanlar artık sosyal medya üzerinden güvenilirlik sağlıyorlar. İçeriklerinize ilgi duyuyorlar ve tavsiyelerine güveniyorlar. Siz de bu şekilde takipçilerinizden faydalanabiliyorsunuz. İkinci olarak ise marka bilinirliğini artırmaktır. Etkileyici pazarlama teknikleri ile insanlarla etkileşiminizi genişletirsiniz ve bu da öne çıkmanızı sağlar. Yeni takipçi kitlenize kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı öğrenme fırsatı sunarsınız. Ancak tüm bunların yanında sektörünüze bağlı kalın. Sunmuş olduğunuz hizmetlerinizle ilgilenen takipçileriniz eninde sonunda o hizmeti alır. Takipçileriniz ile sizin aranızda bir bağlantı var ve bu bağlantı size bağlı.

Şimdi etkileyici bir dijital pazarlama yatırımı yapmanın tam zamanı. Dijital pazarlama sektörü hızlı bir yükselişe geçti ve önümüzdeki yıllarda inanılmaz derecede yükselecek;

Tüketici kitlenin %88’i, geleneksel reklamlardan çok dijital reklamlara güvenmeye başladı.

Tüketici kitlenin %40’ından fazlası ise reklam engelleyici (adblocker) kullanmaya başladı.

Tüketici kitle şeffaf bir politika izlemenizi ve herkese açık olmanıza önem veriyor.

Sosyal medyada öne çıkmak ve insanlarla olan iletişiminizi yüksek tutmak işleri sizin lehinize çevirir.

Sosyal medya sizlere müşterileriniz ile aranıza doğrudan bir yol sunuyor.

Sosyal Medya, işletmenizin sanal dünyadaki varlığı için önemlidir. Netasarim.com’da ki sosyal medya uzmanları ile web sitenizin yani markanızın sosyal ağdaki varlığını derinlemesine analiz edip görünürlüğünü ve farkındalığını artırmak için beraber stratejiler oluşturabilirsiniz. Hangi sosyal medya sitesinin sizin için yararlı olacağını analiz ederiz ve hangi sosyal medya sitesine ağırlık vereceğinizi belirleyebiliriz.