Grafik Tasarım

Netasarım Digital Reklam Ajansı olarak Grafik Tasarım işlemimizden bahsetmekle birlikte biraz abartmak istiyoruz. Her şeyin size özel olmasını istememiz sizin özel olmanızdan dolayıdır, ve elbette sizin faydanıza olacaktır. Öncelikle siz değerli müşterilerimize grafik tasarım ile bir Kurumsal Kimlik oluşturmalıyız. Kurumsal Kimlik nedir diye sorarsanız; kısaca anlatmak gerekirse bir firmanın, faaliyetlerini kişilerin varlığına bağlı olmadan sürdürebilmesi ve geliştirebilmesini sağlayan bir yapı oluşturması olarak bilinir. Farklı bir bakış açısıyla size kurumsal kimliği şöyle tanımlayabiliriz; Firmaların tüm stratejik kararlarına ve faaliyetlerine istikamet veren vizyon, ana amaçlarını ve ana görevlerini üstlenen misyon, faaliyetleri yürütürken uyacağını beyan etmiş olduğu kavramları kapsayan ilke ve bedeller, faaliyetlerini yürütürken izlediği yol ve usulleri yansıtan çeşitli politikalar ve amaçlarına erişmek için sürdüreceği uygulamalar açısından belli bir özelliğe, canlılığa ve kesintisizliğe sahip olabilmesidir.

İşletmenizin ihtiyacı olan kurumsal kimlik ve imaj yönetimlerini farkındalık yaratarak ve sizi öbür rakiplerinizden sıyırarak tam ekipmana sahip bir biçimde hazırlarız. Bilindik klişe, birbirinin aynı iletişim ve imaj çözümleri yerine her alıcımız için özel tasarım çalışmalar da bulunuyoruz.
Netasarım reklam ajansı olarak ürünlerinizin veya hizmetinizin tasarım dilini geliştirir, farkındalığınızı gözler önüne sereriz. İddialı tasarımlarda efor sarfederek ve zekamızı kullanıp yüksek standartlarda her türlü digital iletişim ihtiyaçlarınız için özel size çözümlerde bulunuruz.

Markanızın, firmanızın ya da hizmetinizin bilinirliğini ve prestijini artırmak ve kurumsal kimliğiniz ile kalıcı bir değere ulaşmak için Netasarım Reklam Ajansı en büyük sponsorunuz olmaya her zaman hazırdır.

Rakiplerinizden ayrışmak, alıcı potansiyelinizi artırmak, satışlarınızı artırmak ve kurumsal imajınızı hedef kitlenize en iyi şekilde yansıtmak istiyorsanız grafik tasarım uzmanlarımızdan mutlaka destek almalısınız.

Biz; özellikle kurumsal prestiji güçlendirmek ve markanın sahip olduğu değeri yükseltmek isteyen kurumlara önemli destekler sağlıyoruz. Netasarım profesyonelleri olarak tecrübemizi ve yaratıcılığımızı iş akışımız içerisinde başarılı bir şekilde birleştirerek ortaya muazzam çalışmaların çıkmasını sağlıyoruz.

Yaratıcı, farklı ve etkileyici grafik tasarımlar sayesinde sektörünüzdeki kurumsal prestijinizi ciddi bir şekilde yükseltebileceksiniz. Müşteri portföyünüzü uzmanlığınız ile etkilemek istiyorsanız mutlaka grafik tasarım alanında profesyonelliğini kanıtlamış olan ekibimiz ile çalışmalısınız.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

– Farkındalık yaratmak istiyorsanız,

– Çağı takip etmek istiyorsanız,

– Müşterilerinizi daha kolay ikna etmek istiyorsanız,

– Görselliğiniz ile büyülemek istiyorsanız,

– Kreatif çalışmalara imza atmak istiyorsanız,

– Kurumsal marka imajınızı başarılı bir şekilde yansıtmak istiyorsanız,

– Ürün ve hizmetlerinizi etkin bir şekilde tanıtmak istiyorsanız, mutlaka Netasarım profesyonellerinden destek almalısınız.

Sizinle Aynı Dili Konuşuyoruz

Grafik tasarım alanında senelerce birçok kişi ve kuruma oldukça profesyonel hizmetler sunma başarısı gösteren uzmanlarımız sizleri daha yakından tanımaya büyük bir itina göstermektedir. Şirketinizi mercek altına alan uzmanlarımız amaç ve hedeflerinizi iyi bir biçimde kavradıktan sonra grafik tasarım çalışmalarına başlamaktadırlar.

Sektörünüze en uygun grafik tasarımların ortaya çıkması ve rakiplerinizden bu çalışmalar sayesinde bir farkınız olması amacı ile oldukça dikkatli çalışmalar yürütülmektedir. Özgün ve yaratıcı çalışma mantığı ile güncel ve son teknoloji sistemler kullanılarak hedef kitlenizi en kestirme yollardan etkilemeniz amacımızdır.

Profesyonellik, başarı, kar, markalaşma, prestij ve tercih edilebilirlik istiyorsanız sizleri ofisimize bekliyoruz. Kurumsal Kimlik Tasarım, Logo Tasarım, Banner Tasarımlar, Katalog Tasarım ve Promosyon Ürünü Tasarımları gibi grafik tasarım alanındaki birçok çalışmanın uzmanların ellerinden çıkmasını istiyorsanız zaman kaybetmeden uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

Netasarım web tasarım ajansı, farklı, seçkin, hedefe uygun, güncel web tasarım porföyüne uygun işler yapmaktadır. Bu prensipler, Netasarım web tasarım kültürünün temelidir.

Grafik tasarım ile birlikte animasyonlu görsellerin birbirine uyumuna yardımcı olan, içerik ile verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve her türlü teknik görselliğini sağlayan çeşitli işler çıkarmaktadır.

Web Tasarım Süreçleri;

Netasarım web tasarım ajansı, kurumsal web sitesi ya da e-ticaret planları ile ilgili siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini birer birer uygular;

Öncelikle firmaları çok iyi takip eder, beklentilerini ve ulaşmak istedikleri hedefi öğrenerek harekete geçer.

Öğrenilen bilgileri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm gelişmiş ve yaratıcı yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Biçimlerinin Belirlenmesi, Kod Gelişiminin sağlanması, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumluluğu, Veri Girişinin yapılması, gerekli testler, yayına geçiş, eksiklik ya da sorunlara karşı sorumluluk aşamaları geçilir.