Doğru Planlama Doğru Sonuç

Dijital pazarlama süreçlerinin yönetimi konusunda epey geniş bir yelpazede hizmet veren Netasarım, ihtiyaçlara yönelik iş akışları yürütmektedir. Bilişim sektörü anlık olarak değişmekte ve bu değişime uyum sağlamak sadece kurumsal firmalar tarafından sağlanmaktadır. Bizler, sektörel anlamda varlığımızı referanslarımız aracılığıyla kanıtlamış bulunmaktayız. En stabil ve ekonomik çözümleri sunabilme misyonuyla çıktığımız bu macerada “Doğru Planlama Doğru Sonuç!” ilkesini benimsiyoruz. Yürütülecek her çalışmanın, öncesinde planının olması gerekliliğine vurgu yapmaktayız. Profesyonel çözümlerimizden markanızın olası en değerli kazanımları elde etmesi için çabalayacağız. Bu süreçleri sizlerin bilgi seviyeleri ne olursa olsun, en açıklayıcı ve jargonlardan uzak biçimde yürütmeye çalışacağız. Yapılan işlemler konusunda bilgi sahibi olmanız, hizmet aşamasında aklınıza takılacak endişelerin giderilmesine aracılık edecektir. Daha sorunsuz bir süreç yönetimi için dijital çözüm ortağı olarak bizi seçebilirsiniz.

Web sitesi tasarımından, marka yönetimine kadar gereken bütün altyapıya sahip durumdayız. Bireysel ya da ticari statünüz fark etmeden, her düzeydeki projeniz için hizmet alımı gerçekleştirebilirsiniz. Sürecin projeniz açısından en verimli şekilde yürütülmesi adına çalışılacaktır. Sonuç olarak kazanımların sağlanması, yatırımınızın beklenilen bir reaksiyonu olacaktır. Yürütülecek iş akışlarında müşteri temsilcilerimiz gereken bütün problemlerinizi cevaplayacaklar ve tercih sorunlarında yardımcı olmaya çalışacaktırlar. Alanlarında sahip oldukları deneyim, teorik açıdan bütün kararların kontrolünü sağlayacaktır. Netasarım olarak sunduğumuz hizmetlerde, tamamen müşteri odaklı bakış açısına sahip olmaya çalışıyoruz. Ajans kalitesinde hizmet almanın, uzun vadede getirilerini yakından göreceğinizden eminiz. Prestijinizi yansıtacak sizlere özel tasarımlarla, kurumsal kimlik kazanmanıza öncülük etmekteyiz. Bütün bu hizmetleri ve kusursuz desteği ekonomik fiyatlarla sunmamız, sizlerle uzun vadeli çözüm ortaklıkları kurmak istememize hizmet etmektedir.

Müşteri memnuniyetini esas alan yapılanmamız, her alana yönelik uzman dokunuşlarıyla destek vermektedir. Yani SEO uzmanının işini hiçbir zaman Web tasarım uzmanına yaptırmıyoruz. Herkesin ilgi alanlarında maksimum performansı sunabileceğinin farkındayız. Bu amaca hizmet edebilmek için kendi içimizde önemli bir yapılanmaya sahibiz. Bugüne kadar elde ettiğimiz referanslardan ilham alarak her sonraki projede, kendi potansiyelimizi daha fazla zorlamaya gayret ediyoruz. Netasarım olarak bilişim dünyasında kullanıcı taleplerini giderebilmenin en önemli detayının, sürekli gelişim olması gerektiğinin farkındayız. Tasarımsal ve yönetimsel anlamda imajınızla uyumsuz projeleri sunmuş olmak için sunmuyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda çözüm odağı yaratacak opsiyonel eklemeleri de destekliyoruz.

Kendi elimizle kurulan içerik yönetim sistemlerinde gerek kullanıcı gerekse de kullanıcı ötesinde maksimum erişilebilirlik sağlanmaktadır. Sistemlerimizin arkasında durmaktayız. Bu konuda yaşayabileceğiniz eksiklik ve hatalara karşı, destek hizmetlerimizi sürdüreceğimizi taahhüt etmekteyiz. Netasarım müşterilerinin sorunlarına çözüm bulmanın, kendi sorumluluğu altında olduğunun bilincindedir. Bu sayede her sektörden müşteri portföyüne sahip olabilmiştir. Son teknoloji trendlere uyumlu yapımız, rakipleriniz arasından öne çıkan özelliklerinizle sıyrılmanıza destek sunacaktır. Sektörel bakımdan edindiğimiz uzun soluklu deneyim, dijital pazarlama alanlarında yürütülmesi gereken her türlü stratejiyi benimsememizi kolaylaştırmıştır.

Anahtar kelime rekabetlerinde öne çıkmak için profesyonel SEO çalışmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaçları web tasarım ve SEO ikilisi olarak tekelden edinmeniz, iki sürecin birbiriyle uyumlu yürütülmesini sağlayacaktır. Yani kuracağımız içerik yönetim sistemlerinin kendi inşamız olması, yaşanabilecek SEO değişikliklerinde kolay ve pratik çözümler üretilmesini sağlayacaktır. Bütünlük açısından kullanıcı odağında daha kurumsal bir imajın yaratılmasına imkân tanınacaktır. Sahip olduğumuz olanaklar, bu alana yönelik her düzeydeki projede özgüven sahibi olmamızı sağlamıştır. Müşteri memnuniyetine odaklanarak çıktığımız bu yolculuk, bizlere sayısız seçkin çözüm ortağı kazandırmıştır. Hizmetlerimizi zamana paralel olarak geliştirip, kullanıcıların arama trendlerini yakından takip ederek, çözüm ortaklarımızın maksimum hizmet ve ürün satışlarını gerçekleştirmelerine öncülük edeceğiz.

Sosyal medya ve grafik tasarım süreçleri Netasarım bünyesinde bir bütün olarak yürütülmektedir. Tarafınıza üretilecek olan tasarımların, sosyal medya başta olmak üzere bütün dijital kimliğinizi oluşturması esasına dayalı çalışılacaktır. Bu konuda gösterilecek bütünlük ve titizliğin, marka bütünlüğünün korunmasında önemli bir husus olduğu benimsenmelidir. Yarattığınız atmosferi ve temsil ettiğiniz değerleri doğru olarak anlamaya çalışıp, en kolay ifade şekillerine görsel olarak bürünmelerini sağlıyoruz. Bütün hizmetlerinizi belirli bir hiyerarşide yürüterek, süreçler arasındaki uyumsuzlukları ortadan kaldırmayı planlıyoruz. Ekibimizdeki sektörel anlamda öncü isimlerin katkılarıyla, gerçekleştirmemizi istediğiniz çalışmaların uluslararası standartlarda olacağından emin olunuz. Bu zamana kadar bilinirliğimiz, sektörel öncülüğümüzü temsil etmiştir. Gelecekte de bu imajdan vazgeçmeyi düşünmüyoruz.