Netasarım Bizi Farklı Yapan

Web hizmetleri kültürünün temelinde seçtiğiniz web tasarım kurumunu tanımak yatar. Netasarım, hem yurt dışı, hem de yurtiçindeki müşterilerine en hızlı ve en sağlıklı şekilde ulaşmak için özellikle yurtiçi müşterilerini yerinde ziyaret ederek, web tasarımı, grafik tasarımı, SEO ve yazılımı projeleri öncesi analiz bölümünü gerçekleştirmeyi esas alır. Farklı kültürlere ve bölgelere hitap etmek için gereken tüm web dizaynına ve SEO hizmetleri birikimine sahibiz. Web dizayn süreçleri ancak web dizaynı planlaması doğru bir biçimde yapıldığında başarılı olur. Modern tasarım SEO trendlerinin web tasarımı hizmetleriyle birleştirilmesi, güncel gelişmelerin ülkemizde de ulaşılabilir olması, ajansımız için önemli biçimde farklılık yaratmaktadır.

Hedefimiz web dizayn ihtiyaçlarınız için en doğru adres olmak;

  • » web tasarım firmaları
  • » web design
  • » web dizaynı
  • » web yazılım geliştirme
  • » web dizayn ajansları
  • » web development hizmetleri
  • » web tasarım şirketleri
  • Grafik tasarım
  • Sosyal medya uzmanlığı
  • Seo

Ve daha bir çok web projelerini geliştirme, çok önemli iki iddialı kelimenin uygulanması ile, yani hakkının tam teslim edilmesiyle olgunlaşır. Tüm web tasarım uygulamalarımızda hem web yazılım geliştirme, hem de mükemmel işler çıkarmanın verdiği ve profesyonel web tasarımla birlikte bir yazılımın markası olmanın haklı gururunu yaşamak bizi motive eden temel ögelerdendir.

Web tasarım projesini Netasarım’a vererek kendini ve online kişiliğini emin ellere teslim etmek isteyen her müşteri, sonraki projelerinde tekrar Netasarım’ı seçmektedir. Netasarım; bu gururu özenle taşımaya ve oluşan güveni boşa çıkarmamaya gayret ederek, daima tam dikkat ile çalışmakta, en iyi yaptığı işi, yani web tasarım ve yukarıda saydığımız bütün işleri özveri ile yapmaya devam etmektedir. Peki bizi farklı yapan ne?

Bizim için her proje yeni bir heyecan anlamına gelir

Müşteri tarafından gerekli hazırlık tam anlamıyla yapılmamış ve önem verilmeyen projeleri üstlenmeyiz. Çünkü bizim için girişeceğimiz her proje yeni bir heyecan, yeni bir macera demek. Bu heyecanı müşteride görmeliyiz ki o projenin başarılı olacağından emin olalım.

Her adımda İletişim

İşimizi ciddiyet ile yaparız. Kendi işimiz gibi benimsemekle kalmaz, söz verdiğimiz zamanda bitirmek üzere elimizden gelenin en iyisini yaparız. Proje süresince her adımda yaşadığımız problemleri açık iletişim ve dürüstlükle paylaşırız.

Müşterimiz İş Ortağımız Gibidir

Biz her işimizde ilhamımızı müşterimizden alırız. Düşüncelerini, proje içerisindeki hedeflerini ve hayallerini dikkatle dinleriz. Çalışmalarımızı, iki iş ortağı gibi istekle yürütür ve proje başarısı için fikirlerimizi, profesyonelliğimizi ve enerjimizi ortaya koyarız.

Daha Yeni Başlıyoruz, Yapacak Çok İş var

Bu uzun yolda ilk adımımız web sitenizi hazırlamak. Müşterimizle iş bittikten sonra yolumuzu ayırmayız. Bakım, destek, güncelleme, geliştirme işleri gibi gerekli işlerde dijital pazarlama ekibimizde pazarlama desteği sunarız.

NEDEN BİZ?

Çünkü biz hedefleri doğrultusunda tam gaz yürüyen iddialı bir takımız.

Web sitesi tasarlamak amacı ile, sektörün içerisinde hizmet üretmek için binlerce web tasarımı yapan firma arasında; kimseye benzemediğimiz, kendi düşüncelerimizle hareket ettiğimiz için farklı olduğumuzu düşünüyoruz.

Fikirlerimizi kendimize özgü hayaller kurarak, mantık ve dürüstlük içerisinde ilerleterek hedeflediğimiz çizgide yürüyoruz. İnternet sitesi yapmak yalnızca kurulan birkaç hayalden ibaret değildir. Kurulan bu hayalin çizime dökülmesi, o çizimin gerçekliğe dönüştürülmesi için iyi bir kod yapısı, uzman web yazılım bilgisi, tasarım incelikleri gerektirmektedir. Sadece bu bilgiler iyi bir firma olduğunuzu asla göstermez, doğal olarak bu piyasa içerisinde bir yerlere tutunmak için verdiğiniz sözün arkasında durmanız, işinizi hakkıyla yapabiliyor olmanız gerekiyor.

Dürüstlük ve açık sözlü olmak bizim yapımızın en hassas konularındandır. Müşterilerimizin şirketimizle çalışırken bizlerle ortak bir paydada buluştuklarını görmek bizi daha çok motive ediyor. İnternet sitesi yapan ve hizmet veren binlerce firma içerisinde mücadele içerisinde var olarak, dürüstlükle çalışarak edindiğimiz tecrübeyi sizlere aktarmaktan ve sizlerin beklentilerini karşılamaktan onur ve mutluluk duyuyoruz.

İşini iyi yapmak, işinin arkasında durmak adına bütün gücümüzle çabalamakla birlikte bunu kendimize kişilik olarak yerleştirdiğimiz için hedefimizin peşinden gitmeye devam edeceğimizin farkındayız. Bizlere yaptırmak istedikleri web tasarım işlerini teslim edecek olan kişi ya da firmaların bizim tecrübemizi, ve işimiz konusundaki hassasiyetimizi görmelerini, kaç firma ile görüşürlerse görüşsünler bizi de tanımaları gerektiğini ve bizimle bağlantıya geçmelerini tavsiye ederiz. Emin olun pişman olmayacaksınız.